Claes Janszoon Visscher
1587 - 1652 Amsterdam - Ungarn - Kolor. Kupferstich/Papier. 35,1 x 52,6 cm. 35,5 x 52,7 cm (Passepartoutausschnitt). Vertikaler Mittelfalz. Bez. o.: NOVA ET RECENS EMENDATA TOTIUS REGNI UNGARIAE UNA CUM ADIACENTIBUS ET FINITIMIS REGIONIBUS DELINEATIO CVisscher. In Kartusche bez. r. u. (u. a.): (...) CVisscher excudebat anno 1624. Unter Glas gerahmt. Ungeöffnet. Leicht gebräunt.