Erben von Joh. B. und Joh. C. Homann. Tätig nach 1730. - Potentissimo Borussorum Regi Friderico Wilhelmo (...) - Kolor. Kupferstich/Papier. Ca. 99,5 x 60 cm. Mittelfalz, zwei Querfalze. Bez. r. o.: Potentissimo / Borussorum Regi / Friderico Wilhelmo / Majestate Fortitudine Cle- / mentia Augustissimo / Hancce / Lithuaniam Borussicam (...) Servi subjectissimi / Homanniani Heredes / Norib. A. MDCCXXXV. Unter Glas gerahmt. Ungeöffnet.